Sportovní hala

Sedmero důvodů, proč využít sportovní halu v Kuřimi 

  1. Víceúčelová sportovní hala v Kuřimi nabízí široké možnosti sportovního vyžití. Disponuje takovými parametry sportovišť, které umožňují odehrát mistrovské zápasy na nejvyšší úrovni vrcholového sportu.
  2. Parametry centrálního hřiště (40 x 20 s dostatečnými výběhy po všech stranách, světelná výška 10 metrů) a barevné vyznačení lajnování jsou připraveny pro házenou, futsal, basketbal, volejbal, florbal či korfbal. Využít můžete sloupky, házenkářské branky nebo basketbalové koše spustitelné ze stropní konstrukce.
  3. Sportovní halu lze pronajímat v celé ploše, nebo po částech, neboť je rozdělitelná na třetiny pomocí dělící zástěny. Vhodné je užití části plochy zejména pro bojové sporty, stolní tenis, aerobic, gymnastiku a jiná cvičení. Prostřední třetina má připraveno lajnování napříč na volejbal. Napříč je připraveno také lajnování dvou hřišť v rozměru 20x12 metrů vhodných zejména na miniházenou nebo rekreační fotbálek.
  4. Sportovním povrchem je průmyslově vyráběny víceúčelový povrch Taraflex, který má homogenní nášlapnou vrstvu a je vhodný pro všechny druhy sportů. Je usazený na dřevěném roštu a výborně tlumí dopady sportovců a chrání jejich klouby.
  5. Hala má regulovatelnou intenzitu osvětlení, která umožňuje pro tréninky příjemné světelné podmínky, tak intenzitu osvětlení nezbytnou pro televizní přenos. Samozřejmě nechybí bezdrátové připojení nebo možnost ozvučení.
  6. Hala má odpovídající sociální zázemí, jak pro sportovce, tak pro 400 diváků. Má vymezené občerstvovací prostory s výhledem přes okna na hrací plochu. Parkoviště u sportovní haly má kapacitu 200 parkovacích míst.
  7. Sportovní hala nabízí ideální podmínky pro sportovní soustředění vrcholových sportovců. Velkou výhodou je napojení na sousední areál Wellness Kuřim, možnost je využít místnost pro školení či trenérskou poradu.